Moto Most Club

O nás

Náš klub se vyprofiloval především z motocyklových nadšenců a závodníků. Naši členi mají dlouholeté zkušenosti ze závodního prostředí, s motocykly a mnohými dalšími aktivitami. Tvoříme především komunitu, která vytváří možnosti volnočasových aktivit. Ne jen pro dospělé, ale především pro mládež, které se snažíme nabídnout jednu z mnoha možností životního stylu, kterým bezesporu motocykly jsou. Mnozí namítnou, že nemají motocykl a mnoho dalšího. Je to o smýšlení jednotlivých lidí, komunity. Pokud nahlídnete do zákulisí tohoto “životního stylu“ zjistíte, že mnoho aktivit není spojeno s jízdou na motocyklu. Být v prostředí motocyklů a lidí, kteří se tímto zabývají je nevšední a nepopsatelné. Tito lidé mezi sebou mají nepsaná pravidla a tvoří jednu velkou “rodinu“. Součástí této “rodiny“ se můžeš stát i ty. Nedílnou součástí Moto Most Clubu je závodní tým.

Představení týmu: Závodní tým občanského sdružení, Moto Most Club je seskupen z velké části lidmi, kteří se aktivně pohybují v motosportu. Tento tým se dá charakterizovat několika body: soudržnost pohodová atmosféra kamarádský přístup touha po vítězství obětavost, pracovitost profesionalita a cílevědomost Tyto body jsou pro náš tým základem v jeho fungování. Takto by charakterizoval tým s jeho členy zakladatel a vedoucí týmu Láďa Havej.

Moto Most Club - Racing Team vznikl v roce 2013. Jeho členi jsou převážně závodníci v kategoriích od motokrosu až po okruhové podniky. Zúčastňující se podniků regionálního charakteru až po podniky národní a v některých případech i podniků mezinárodních. Jejich cílem je být co nejvíce vidět a co nejlépe reprezentovat. Náš tým, náš kraj, naše město, naše fanoušky, naše partnery. O aktuálních podnicích, včetně reportů z jednotlivých podniků tým vydává tiskové zprávy, které jsou zveřejňovány na našem serveru www.motomost.cz , našich FB stránkách a tisku.

Přijeďte nám fandit, navštivte nás v zázemí týmu, ochutnejte naší závodní atmosféru.

Vršanská uhelná a.s.
Mogul Moto
Motoline
Město Most
Obec Havraň
Parts Depot
USN
Jerky